Haber Detayı
01/11/2017 - 11:25 Bu haber 842 kez okundu
 
Konya Reklamcılar Derneğinden Kurumsal Kültür ve Aidiyet programı
Konya Reklamcılar Derneğinden Kurumsal Kültür ve Aidiyet programı. Konya Reklamcılar Derneği tarafından düzenlenen “Kurumsal Kültür ve Aidiyet” konulu toplantı Psikolog Emin Yıldırım’ın sunumuyla gerçekleşti.
GÜNDEM Haberi
 Konya Reklamcılar Derneğinden Kurumsal Kültür ve Aidiyet programı


Kurum kültürü oluşturmanın kurumun sürekliliğine ve oluşan kültürün Aidiyet kavramına etkilerinden bahseden Psikolog Emin Yıldırım; Siz Reklamcılar olarak Farklı sektörlerden kurum ve kuruluşları gözlemleyebiliyorsunuz bu eğitimler sayesinde danışmanlık yaptığınız kurum ve kuruluşları da kurum kültürü oluşturmaları konusunda yönlendirebilirsiniz. Kendi firmalarınızda da Kurumsallaşma adına doğru adımlar atacağınıza inanıyorum. Konya Reklamcılar Derneğine ve çok kıymetli katılımcılara bu program İçin çok teşekkür ediyorum. Dedi.
Konya Reklamcılar Derneği Başkanı Osman Yavuz Psikolog Emin Yıldırım’ın sunumu sonrası yaptığı konuşmasında “Konya Reklamcılar Derneği olarak Sayın hocamıza teşekkür ediyoruz bugün bizlere çok önemli bir konuda değerli bilgiler verdiler. Dernek olarak hem Dernek üyelerimizin hem de faydalanmak isteyen herkesin katılabileceği eğitim ve tecrübe paylaşımı programlarımız devam edecek. Programımıza teşrif eden tüm katılımcılara teşekkür ediyorum.” Dedi.

Programdan sonraki gün dergimize gelen Yıldırım program detaylarını ve hayata dair söylemleriyle bizleri onure etti.

Etiketler: Konya , Reklamcılar , Derneğinden , Kurumsal , Kültür , ve , Aidiyet , programı , ,
Yorumlar
E-Dergi